Szycie na miarę

Szycie na miarę to inwestycja w funkcjonalność, unikatowość, ekskluzywność i wygodę. Oferujmy możliwość spersonalizowania naszego gotowego projektu lub stworzenie nowego, oryginalnego, dopasowanego, do oczekiwań, sylwetki i okazji.

W naszej pracowni tworzymy niepowtarzalne projekty damskie, między innymi, suknie ślubne, suknie do ślubu cywilnego, suknie wieczorowe, wizytowe/koktajlowe, garsonki, żakiety, spodnie, bluzki i płaszcze, a także biżuteria, welony, fascynatory, ozdoby do włosów, toczki, obuwie, torebki, muszki i bukiety z broszek, biżuterii i tkanin.

Czas realizacji zamówienia to 3 -20 tygodni w zależności od projektu, tkanin, sezonu (w sezonie wiosenno-letnim czas oczekiwania wydłuża się ze względu na dużą liczbę zamówień).

Dla osób składających zamówienie dużo wcześniej, przewidujemy atrakcyjne rabaty.

Aby ustalić szczegóły zapraszamy na spotkanie z nami do naszej pracowni w Radzionkowie.

W celu umówienia terminu spotkania z projektantką prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny 531807701 lub mailowy: kontakt@mariizeni.pl

Jak wygląda cały proces?

1. Jeżeli już wiesz, co dokładnie chcesz, możesz uzyskać wycenę na maila. Nie musisz przesyłać nam narysowanego projektu, możesz opisać nam jak buty, torebka, bukiet czy sukienka ma wyglądać, z czego ma być uszyta/wykonana,. Pomocne w tym wypadku mogą być zdjęcia poglądowe kreacji, dodatków, czy rodzaju koronek. W oparciu o te informacje stworzymy wstępny kosztorys. Dokładną cenę projektu, jesteśmy w stanie podać dopiero po ustaleniu z Tobą wszystkich szczegółów, dlatego zachęcamy Cię do spotkania z nami.

2. Podczas pierwszego , niezobowiązującego spotkania poznajemy Wasze oczekiwania i konsultujemy różne modele. W przypadku szycia ubrań, dopasowujemy fason, wybieramy tkaniny i kolor .

Pierwsze spotkanie zazwyczaj kończy się wyceną projektu, którą otrzymasz mailem najpóźniej następnego dnia. Dopiero po jej poznaniu, decydujesz czy chcesz z nami podjąć współpracę.

3. Jeżeli zdecydujesz się na współpracę z nami, umawiamy się na drugie spotkanie, podczas którego zdejmiemy miarę, ustalimy termin realizacji i jeszcze raz szczegółowo omówimy ostateczną wersję projektu. Na tym spotkaniu, poprosimy także o wpłacenie zadatku, po którego otrzymaniu, zamówimy tkaniny i /lub niezbędne materiały i rozpoczniemy proces produkcji i/lub szycia wymarzonej sukienki, butów, bukietu itp.

4. Na trzecim spotkaniu odbierzesz zamówiony produkt- buty, bukiet itp. lub w przypadku szycia miarowego obędzie się pierwsza przymiarka, podczas której dopracujemy krój, naniesiemy pierwsze poprawki i omówimy ewentualne drobne zmiany w projekcie- kształt dekoltu, długość rękawków itp.

5. W zależności od pracochłonności projektu i jego zaawansowania należy się nastawić na 3-7 przymiarek. Zapewniany odpowiednią ich ilość, dzięki czemu masz pełną kontrolę nad procesem szycia na każdym jego etapie. Nad projektem pracujemy powoli, dopracowując każdy detal projektu, tak aby spełnił Twoje oczekiwania, i idealnie był dopasowany do Twojej sylwetki.

Ceny szycia miarowego zaczynają się od 100zł. Zapraszamy do zakładki cennik, aby zapoznać się z naszą aktualną ofertą .