O nas

Jeżeli szukasz: unikatowej, indywidualnej sukni ślubnej, wieczorowej, wizytowej, butów, muszki, bukietu z tkanin i biżuterii, torebki w identycznym kolorze jak buty, fascynatora, welonu lub biżuterii- to zapraszam :)

Marii Zeni założyłam na Śląsku w 2013. Od tego czasu realizuje swoje marzenie, przelewam swoją wyobraźnię, pasję i miłość – szczególnie do sukienek na papier, a następnie nadaję moim projektom bardziej realną formę. Nazwa mojej marki jest bezpośrednio związana ze mną - projektantką i kreatorką produktów, które powstają w mojej pracowni- jest to mój pseudonim powiązany z imieniem.

Jako Marii Zeni oferuje autorskie projekty i kolekcje sukien ślubnych, wizytowych, koktajlowych i wieczorowych, bukiety z tkanin i biżuterii. Część rzeczy wykonywana jest ręcznie przeze mnie, a reszta szyta jest w mojej pracowni przez profesjonalne krawcowe, cały czas pod moim nadzorem. Dbam o każdy detal wykonywanego produktu, zapewniam dużą ilość przymiarek, dzięki czemu klient cały czas widzi w jakim kierunku idzie jego projekt i może go odpowiednio modyfikować, aby uzyskać w 100% taki efekt jaki został założony.

Jako firma współpracuje także z innymi polskimi markami, dzięki czemu oferta Marii Zeni jest wzbogacona także o ręcznie robioną biżuterię i buty szyte według indywidualnego pomysłu klienta

Jeżeli jednak jesteś osobą, która woli gotowe rozwiązania nasza Pracowania ma do zaoferowania kilkadziesiąt gotowych autorskich sukien, butów, biżuterii i innych dodatków, a także produkty innych polskich producentów. Ponadto, systematycznie realizujemy nowe projekty aby zapewnić Wam stały dostęp do nowych, modnych i wyróżniających się produktów. .

Co mnie wyróżnia?

  • współprojektuje suknie z klientem, nie tworzę produktów masowych, ale unikatowe- możesz mieć taką sukienkę jaką sobie wymarzysz za rozsądne pieniądze i będzie to faktycznie TA JEDYNA
  • pośrednio sama ustalasz, ile wydasz na sukienkę- masz wpływ na tkaninę, dodatki, formę projektu, mogą to być jedwabie, albo inne bardzo dobrej jakości tkaniny, ale trochę tańsze. Zawsze jednak pracuje tylko na dobrej jakości produktach. Owszem, to wszystko wpływa na cenę- ale wybór należy do Ciebie, ile finalnie wydasz na Twoją wymarzoną sukienkę.
  • to ile wydasz na sukienkę nie wpływa na to w jaki sposób zostaniesz obsłużona. Każda sukienka,/ rzecz, która powstaje w mojej pracowni i klientka jest dla mnie równie ważna.
  • czuję dużą odpowiedzialność za to, jak prezentuje i czuje się Panna Młoda, w tym ważnym dniu. Podpisuje się pod swoimi projektami, Twój wygląd więc wpływa bezpośrednio na to jak oceniają moją pracę inni- TY tworzysz mój wizerunek.
  • by uzyskać efekt w 100% taki, a czasem i lepszy od założonego :) zapewniam odpowiednią ilość przymiarek. Cały czas widzisz w jakim kierunku idzie praca nad Twoim projektem i w granicach rozsądku wprowadzasz zmiany, które są niezbędne do tego by Twoja sukienka wyglądała idealnie tak, jak sobie wymarzyłaś.

Chcesz mnie poznać i dowiedzieć się więcej, odwiedź mnie w mojej pracowni w Radzionkowie lub zadzwoń i porozmawiaj.

Proszę pamiętaj tylko o tym by umówić się ze mną na spotkanie, tylko wtedy daję gwarancję, że znajdę czas tylko i wyłącznie dla Ciebie i poświęcę Tobie 100% mojej uwagi.

Zapraszam Cię również do obejrzenia moich gotowych projektów na żywo. Systematycznie powstają nowe. W pracowni jest ich znacznie więcej, niż na stronie internetowej